fbpx
ג'ירוטוניק

לשיקום הגוף לאחר לידה

לא קל לחזור לשגרת האימונים לאחר לידה . הגוף עבר שינויים רבים במהלך חודשי ההריון ועדיין נושא בתוכו את זיכרון הלידה, עייפות ותשישות פיזית ונפשית שקשה לתאר במילים.. ובנוסף, סדר היום שלך שקשור כולו ברך הנולד מרחיק עוד יותר את המחשבה על עצמך. אולם, במיוחד בתקופה זו הגוף זקוק לתנועה על מנת להשתקם באופן מיטבי, להתחזק ולחזור לאיזון.

האימון שיחזיר לך את העוצמה הפנימית

תרגול בשיטת הג'ירוטוניק יכול להעניק לך בדיוק את מה שאת זקוקה לו על מנת להרגיש טוב ולתפקד בחיוניות, להוריד מהנוקשות והעומס שהצטברו בגופך במהלך ההריון,  לשחרר את הגב והכתפיים, לפתוח את בית החזה ולאפשר לך להתחזק בקצב שלך, לנוע בחופשיות ולהוביל לשינוי שניכר גם במראה ובעיקר בתחושה.

לחזור לאיזון

תרגול  עקרונות השיטה ייתן לך כלים שימושיים לעבודה עמוקה המקנה יציבות פנימית וגמישות לגוף  באופן שאינו " סוחט" את הכוחות – נהפוך הוא! הדינאמית המעגלית  מאפשרת להניע את כל הגוף בצורה נעימה ומשוחררת המחדשת את האנרגיה ומשחררת מתחים. 

Find your inner connection

חלומה המתוק של כל אישה מיושם באופן רציף בתרגול עקרונות השיטה: כל תנועה בג'ירוטוניק מתחילה מגיוס של שרירים העוטפים את אזור הירכיים והאגן מסביב על מנת להשתמש בכוח של מרכז הגוף כעוגן המאפשר יציבות בזמן שהגוף זז באופן מרווח ומלא במרחב.

אופן התרגול הייחודי מעודד את כל מערך השרירים בגוף לעבוד בו זמנית בכיוונים מנוגדים , כך שהיציבות של מרכז הגוף מושגת תוך כדי התנועה. בעזרת המכשור הייחודי, ניתן להגביר את ההתנגדות וללמוד לייצר יותר שליטה ממרכז הגוף , לנוע בטווחי תנועה גדולים יותר מתוך התארכות בעמוד השדרה ולהפחית את העומס באזורים דחוסים ועמוסים.

Breath in Work out

כל תנועה בג'ירוטוניק משולבת עם נשימה המאפשרת לייצר שליטה טובה יותר בשרירים הפנימיים ולנוע תוך כדי התארכות מקסימלית בעמוד השדרה במקום קריסה. לנשימה בתרגול תפקיד חשוב בגיוס של שריר הסרעפת , המחובר אל השרירים העמוקים בבטן וברצפת האגן , התורם לכל תנועת עמוד השדרה.

באמצעות טכניקת הנשימה תוכלי ללמוד ליצור חיבור עמוק ועוצמתי בין השרירים בחלק העליון לחלק התחתון של הגוף היוצר יציבות פנימית ובכך לאפשר לגופך תנועה חופשית ומגוונת יותר .

חיזוק חגורת הכתפיים – להנקה ונשיאת התינוק

שיקום שרירי רצפת האגן (יעיל במיוחד בהפרדות בטנית ובריחות שתן)

חיזוק הבטן והגוף כולו – ליצירת איזון וכוח פנימי

הפחתת העומס בגב, בצוואר ובכתפיים

חיזוק הגוף כולו באופן מאוזן

שיפור בתפקוד היומיומי וביציבה

מנוחה לאחר לידה חשובה ומאפשרת לגוף להתאושש ולהחלים ולאיברים הפנימיים לחזור למקומם הטבעי. לאחר כשישה שבועות, ניתן לחזור לשגרת האימונים באופן מבוקר ובכפוף לאישור רופא. התרגול מתבצע באופן פרטני או בקבוצות קטנות . את מוזמנת לבחור את מסלול ההתנסות שמתאים לך ולהגיע לשיעור היכרות ביחד עם הבייבי שלך –בזמן ובקצב שמתאים לך!

Free your mind and the rest will follow

קיים פער בין מה שהגוף זוכר לבין היכולות הפיזיות לאחר לידה. מניסיוני האישי, אפשר לנצל את ה"כאוס"  כהזדמנות לקחת את הגוף למחוזות שטרם הכרת ולחוות תחושות חדשות,לארגן את הגוף מחדש, לשחרר מדפוסי התנועה מוכרים ולשכלל את היכולות הפיזיות. 

גלילה לראש העמוד

הרשמה לאימון היכרות

דילוג לתוכן