®

אודות השיטה

ג'יירוקינזיס היא שיטת תנועה המשלבת אלמנטים מעולמות המחול, היוגה, צ'י קונג, טאי צ'י ושחייה לכדי דרך תנועתית יוצאת דופן היוצרת תרגול התורם לאיזון ולריפוי הגוף ממכאובים, מעניק שליטה גבוהה בתנועת הגוף ומוביל לשיפור הרגלי התנועה והיציבה

ג'ירוקינזיס משלבת אלמנטים של תנועה, נשימה ומקצב בפורמט תרגול ייחודי ודינאמי המאפשר לכל אדם להשתמש בכל המרחב התנועתי של הגוף. התרגול מתמקד בשילוב של תנועה עם נשימה היוצרת סטימולציה למערכת העצבים ומגבירה את העירנות והחיוניות של כל מערכות הגוף.

שיעור ג'ירוקינזיס

התרגול מתבצע בפורמט קבוצתי או כאימון אישי ומורכב מרצפים של תנועות מעגליות וספירליות מתמשכות במקצבים שונים. הרצף התנועתי הדינאמי, מוביל לזרימה ושחרור בגוף , מקנה תחושת חיוניות חדשה לגב, לצוואר ולאיברי החישה העמוסים ומוביל לתחושת עירנות ואנרגטיות הנשמרת לאורך כל השיעור.

מעגליות מחדשת

סוגי הנשימות השונות המשולבות בתרגול מותאמות לכל תנועה ותורמות לתחושת רוגע ושחרור של מקומות נוקשים בגוף ומאפשרות לו להיפתח באופן טבעי , מייצרות סנכרון בתנועה ומגבירות את האלסטיות של הרקמות השונות.

IMG_0311(Edited) (3)

ייחודיות השיטה

התרגול מתמקד בתנועתיות הרב- מימדית של עמוד השדרה כציר מרכזי לתנועה ומתבצע תחילה על כיסא/ שרפרף באופן המאפשר לעמוד השדרה לנוע בחופשיות ולמפרקים להתרווח וגם לעבוד על ארגון נכון של היציבה. 

הגמישות של היוגה. האיזון של הטאי-צ'י התנועתיות של השחייה. הזרימה של הריקוד. בשיעור אחד!