ג'ירוטוניק

לנשים בהריון

תקופת ההריון מלווה בשינויים פיזיולוגיים והורמונליים רבים המשפיעים על תפקודן של כל כל המערכות בגוף, ביניהן גם מערכת התנועה.

במהלך ההריון נוצר באופן טבעי עומס סביב האגן והגוף זקוק לעבודה המותאמת למצב החדש- הבטן הגדלה מושכת את האגן קדימה ומטה ושרירי הגב שאחראיים על היציבה צריכים לתמוך בעמוד השדרה ולעמוד בעומסים גדולים מהרגיל.

 

האימון האולטימטיבי לתקופת ההריון

תרגול ג'ירוטוניק מאפשר לייצר את המרחב שהגוף זקוק לו במיוחד במהלך תקופה זו, תורם לתנועה משוחררת יותר במפרקים, מרווח את עמוד השדרה, מחזק את כל הגוף כמכלול ומוביל לתחושה נעימה שיכולה ללוות אותך במהלך כל ההריון

לעבור את ההריון בקלות

התנועתיות המעגלית עליה מבוסס התרגול מאפשרת לכל הגוף לנוע בטבעיות, לעמוד השדרה להתארך, ולהתרווח ומלווה בנשימה הרמונית המסייעת להפיג מתחים ולשחרר את הגוף.
מכשירי השיטה יוצרים סביבת עבודה יוצאת דופן המעניקה תמיכה לגוף בזמן התרגול ומאפשרים לייצר מרחב תנועתי מלא לעמוד השדרה (וגם לעובר בתוכך) ותנועה משוחררת יותר במפרקים בזמן שהגוף נשאר יציב ומאוזן.

לגלות בגופך עוצמה ורכות

אופן התרגול של שיטת הג'ירוטוניק משלב אלמנטים ייחודיים המאפשרים לייצר שליטה ממרכז הגוף אך גם להרגיש תנועה קלה ושחרור בגוף, בעיקר החל מהטרימסטר השני. תוכלי לקבל כלים ייחודיים שיעזרו לך להתמודד עם מכלול השינויים ולהמשיך לתפקד ביעילות, לנוע בקלילות לאורך ההריון ולעבור אותו בקלות, להכיר סוגי נשימות שיכינו אותך לקראת הלידה ותוכלי לחזק את כל הגוף כמכלול באופן שיעזור לך להתאושש בקלות רבה יותר לאחריה.

הקלה בכאבי גב תחתון

הפחתת העומס על המפרקים

שיפור יציבה ומגבלות תנועה

חיזוק הגוף באופן מאוזן

חיזוק שרירי הליבה ורצפת האגן, הקטנת סיכוי לדליפת שתן, צניחת רחם והיפרדות בטנית

הקלה בתסמינים שכיחים כגון: בחילות, צרבות, בצקות, לחץ דם, סוכרת הריון ועוד.

תרגול ג'ירוטוניק יכול להתבצע בהנאה ובקלות בכל שלב במהלך חודשי ההיריון, החל מהשבועות הראשונים, באופן פרטני או בקבוצות קטנות על פי מסלול ההתנסות שמתאים לך. 

כל גוף מסתגל אחרת לשינויים ולכן , גם אם היית פעילה לפני ההריון מומלץ להתחיל לתרגל את השיטה באופן פרטני ולקבל הכוונה מדוייקת לעבודה נכונה המותאמת לצרכייך האינדיבידואלים וליכולות של גופך.

תרגול ג'ירוטוניק היא דרך נפלאה להעניק לגופך את המרחב שהוא זקוק לו במיוחד במהלך ההיריון ולאפשר לך להתמודד עם מכלול השינויים בקלות, להפיג מתחים בגוף וגם להכינו לקראת הלידה.את מוזמנת להכיר תרגול ייחודי שיעניק לגופך רוגע פנימי ותחושה נעימה.

אשמח להציע לך חבילת שיעורים מיוחדת המתאימה לתקופת ההיריון ולאחר הלידה!

את מוזמנת לקרוא בהרחבה על ההיתרונות של תרגול ג'ירוטוניק בתקופת ההיריון ולאחר הלידה.